Showbizz


Postuar nga admin

3rd September 2021

Oriola Marashi shfaqet gjithmonë provokative. Modelja e njohur shqiptare, fama e së cilës ka kaluar kufijtë shqiptarë, ndezi rrjetin së fundmi me disa fotografi ku pozonte topless. Postimi ka marrë qindra komente, mes së cilëve ra në sy dhe komenti i reperit, Varrosi.

Ky i fundit i ka shkruar: “Oooo kafshhhhh aahha”, shoqëruar me disa emoji zjarri. Kujtojmë që modelja i ka dhënë fund lidhjes me Eros Grezdën. Futbollisti konfirmoi lajmin duke thënë: “Po, është e vërtetë që ne jemi ndarë dhe nëse ndonjëherë do të jemi bashkë, kjo do të jetë vetëm si shokë”.