Showbizz


6 vite nga vdekja e Doktor Florit, miku i tij i kushton fjalët e ndjera.

Postuar nga admin

17th November 2020

Sot bëhen plot 6 vjet nga dita kur reperi i njohur, dr. Flori u nda nga jeta.

Këtë ditë nuk kishte se si mos ta kujtonte miku i tij më i ngushtë, Landi Hysi, vokalisti i West Side Family.

Ai ka postuar në Instagram një foto të Florit dhe e ka shoqëruar me disa fjalë tepër prekëse.

“Psherëtij. Ti buzëqesh.
Nuk psherëtij më.
Kohë idiote.
Kujtimi yt, mbetet.

17 Nëntor 2014

#DrFlori”, kanë shkruar këngëtari.