Showbizz


Adelina Ismaili zbulon publikisht se si ra në dashuri

Postuar nga admin

16th September 2019

Këngëtarja Adelina Ismaili i ka shprehur dashurinë publikisht bashkëshortit të saj.

Me anë të një postimi në Instagram ku duken të buzëqeshur dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit, Adelina zbuloi se si ra në dashuri me Valin.

“Nuk doja të bija në dashuri por kur ti buzëqeshe, e dija. Do të të dua përgjithmonë”, shkruajti këngëtarja në gjuhën angleze.

Prej vitesh, ajo dhe Vali janë prindër të një djali.