Showbizz


Adrola Dushi si rrallëherë pozon topless: Opinioni juaj s’më paguan faturat!

Postuar nga admin

25th November 2020

Adrola Dushi cilësohet të jetë një prej femrave më të bukura shqiptare.

Modelja e njohur është shumë e dashur për publikun dhe tepër e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja vazhdon të marrë vëmendje të madhe me postimet që publikon.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto topless si asnjëherë më parë, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para.

“Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia”, shkruan modelja bukuroshe krah fotos.

Në foto nuk kanë munguar komentet e shumta që e kanë koplimentuar modelen për pamjen e saj.

Prej disa koshësh Adrola ndodhet në Amerikë ku dhe po punon me angazhimet e saj profesionale.