Lajme


Akoma të vogla por vajzat e Emina Çunmulajt kanë biznesin e tyre personal në New York

Postuar nga admin

9th November 2021

Modelj shqiptare me famë në SHBA, Emina Çunmulaj është e martuar prej disa vitesh me miliarderin Sam Nazarian. Ata kanë së bashku tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, i cili ka vetëm disa javë që ka ardhur në jetë.

Emina Cunmulaj organizon festën e madhe - Konica.al

 

 

Mirëpo, edhe të vogla në moshë, duket se vajzat e modeles kanë biznesin e tyre personal.

Sipërmarrja e re mbanë emrin e të dyjave dhe është lokal me ushqime dhe kafe në një prej zonave më të frekuentuara të Nju-Jorkut. Kjo mund të jetë ideja e babait të tyre, i cili i ka vendosur edhe emrin Ella dhe Mia.

 

Lokali është hapur disa javë më parë dhe pret tashmë klientët në një nga arenat më të mëdha të kulinarisë në Nju-Jork.