Showbizz


Albërie Hadërgjonaj publikon foton pa filtra. Do të habiteni!

Postuar nga admin

4th August 2021

Këngëtarja shqiptare Albërije Hadërgjonaj nuk njeh moshë. Pavarësisht viteve që shkojnë, ajo duket gjithmonë shumë e re dhe me linja perfekte.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në story e saj në Instagram, në të cilën shfaqet pa ‘make up’.

“Ka qenë e vrullshme këto ditë, turne dhe këngë! Aspak gjumë. Dikush më kërkoi të postoja pa filtra lol (oh jam nanush)”, ka shkruar Hadërgjonaj përkrah postimit.