Showbizz


Albin Kurti u bë zyrtarisht kryeministër, reagon reperi i njohur Mozzik

Postuar nga admin

23rd March 2021

Reperi i njohur, Mozzik ka reaguar pasi Albin Kurti u zgjodh kryeministër dhe u formua qeveria e re e Kosovës.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai e ka uruar Qeverinë Kurti 2 dhe ka kërkuar që besimin e qyterarëve dhe fitorën në zgjedhje ta mbajnë në mënyrë dinjitoze.

Postimi i plotë:

Urime Qeveria Kurti 2! Suksese në këtë rrugëtim që e kërkuat që shumë vite, besimin e popullit e fituat dhe pikërisht sot formuat Qeverinë ! Mbani që të dyja dhe besimin dhe fitorën në mënyrë dinjitoze.Paçi shëndetin e ju priftë e mbara !