Showbizz


Alketa Vejsiu zbulon si e thërret bashkëshorti

Postuar nga admin

5th July 2021

Alketa Vejsiu është shumë e rezervuar, kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo rrallëherë flet për fëmijët apo bashkëshortin.

Mirëpo, ditën e djeshme ajo ka zbuluar një detaj shumë të lezetshëm se si e thërret partneri i saj me përkëdheli.

Alketa ka postuar në Instagram një foto, në të cilën shihet e veshur me një fustan në ngjyrë jeshile dhe ka shkruar: “Ai më quan ketër”, duke zbuluar nofkën që i ka vendosur bashkëshorti.

Më herët, moderatorja ka treguar se është njohur me partnerin me të cilin ka 15 vite diferencë, kur ajo ishte 20-vjeçe, në një periudhë shumë të rëndësishme për jetën e saj, pikërisht kur donte të blinte një shtëpi.