Showbizz


Almeda Abazi publikon foton nga fëmijëria dhe duket kaq ndryshe

Postuar nga admin

18th January 2021

Almeda Abazi është një ndër personazhet më të dashur. Ajo është larguar prej vitesh nga Shqipëria, ku ka krijuar një jetë të re me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Dyshja janë prindër të një djali me emrin Efehan, ndërsa pritet të mirëpresin dhe një vajzë së shpejti.

Bukuroshja shqiptare gëzon simpatinë e shumë personave andaj kurioziteti ndaj saj është i madh. Së fundmi, Abazi gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instastory, ka publikuar një fotografi kur ka qenë fëmijë. Ajo shfaqet në plazh, ku bie në sy për modelin e flokëve, të shkutra dhe me baluke.