Showbizz


“Alo alo ty të dëgjoja…” Ronela Hajati dhe Vig Poppa risjellin këngën e njohur

Postuar nga admin

21st June 2021

Ronela Hajati dhe Vig Poppa kanë publikuar duetin e shumëpritur “Alo”.

Kënga është bazuar në këngën e vjetër të Luan Zhegut “Alo, alo, alo” dhe dyshja e ka sjellë në një mënyrë moderne, të shoqëruar më një videoklip veror.

“Alo” është sjellë me një videoklip me shumë ngjyra dhe është pjesë e albumit “Rron”. Melodia dhe teksti është punuar nga vetë artistët Vig Poppa dhe Ronela Hajati ndërsa muzika dhe përgatitja vjen nga Çekiç.

Më poshtë mund të gjeni videoklipin, i cili pa dyshim do të jetë një hit.