Showbizz


Altuna Sejdiu publikon albumin e saj më të ri

Postuar nga admin

19th March 2019

Artisja Kosovare Altuna Sejdiu që për publikun Kryeqytetas njihet si Tuna, ka lançuar këngën e saj më të re “Tani m’ke zemër” .

Kënga është pjesë e albumit të Tunës, “Fortuna”.

“Tani m’ke zemër”, është shkruar nga Aida Baraku, kurse muzika mban emrin e këngëtari të njohur Armend Rexhepagiqi.

Pos këngës “Tani m’ke zemër” Tuna ka publikuar pjesë nga albumit i saj më i ri “Fortuna” si kënga e titulluar “A don hala” bashkëpunim me këngëtarin më në zë Yll Limanin, si dhe këngën më të re të titulluar “Plagë”.