Showbizz


Arilena Ara nis pushimet, “përvëluese” me bikini

Postuar nga admin

18th June 2019

Këngëtarja Arilena Ara prej disa ditësh ka nisur pushimet, teksa ndodhet në Palm Springs, California, SHBA.

Ajo ka pozuar me bikini, duke u shfaqur më përvëluese se kurrë, me një trup super në formë.

E veshur me bikini rozë dhe të zeza, ajo shfaqet mjaft sensuale.

Në këto pushime bashkë me të, ndodhet edhe menaxheri i saj Popi Kola.

Ndërkohë në një intervistë pak ditë më parë, Arilena zbuloi se është në një lidhje, pa e zbuluar identitetin e njeriut të saj të zemrës.