Lajme


Aurela Gaçe, feston ditëlindjen me një urim special

Postuar nga admin

17th October 2018

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo feston sot ditëlindjen dhe me këtë rast ka postuar një foto nga fëmijëria e saj. Bashkëngjitur me foton, këngëtarja e njohur ka lënë edhe një urim special për veten e saj, ku tregon se ndihet 20 vjeçe.

“Jam 20 vjeç, edhe jeta më thërret. Sot se si ndihem, si më e rritur, se edhe nxë njeriu me kalimin e kohës#ditelindjaime#happybirthdaytome”, – shkruan këngëtarja.