Showbizz


Babai i Dua Lipës takohet me Albin Kurtin, çfarë thotë për kryeministrin

Postuar nga admin

20th September 2021

Babai i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa, Dukagjini ka zhvilluar një takim së fundi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqen së bashku.

Lipa ka falenderuar Kurtin për mikpritjen e mrekullueshme dhe mbështetjen e madhe, por nuk zbuloi më shumë detaje rreth bisedës së tyre.

“Takimin që nuk doja ta lija. Faleminderit Kryeministër Albin Kurti  për mbështetjen tuaj dhe pritjen e mrekullueshme”, ka shkruar babai i këngëtares krahas fotos.