Showbizz


Bashkëpunimi me Norën, Era Istrefi zbulon datën e publikimit te videoklipit

Postuar nga admin

3rd April 2019

Kohët e fundit është folur gjatë për bashkëpunimin e parë të motrave Istrefi dhe shumë nga fansat e tyre po presin me pa durim klipin.

Më herët, Era ka ndarë me fansat e saj disa pjesë të shkëputura duke zbuluar se si do të duket ajo dhe Nora në klip.

Ndërsa ditën e sotme Era me anë të një postimi në Instastory ka bërë publike datën e cila do të jetë 19 e këtij muaji.

‘4/19’, shkruan Era duke etiketuar dhe motrës e saj Norën.

auto_-640-0-5ca4980ed3cbe1554292243 (1).jpg