Showbizz


Beatrix Ramosaj shkëlqen e veshur me fustan nusërie

Postuar nga admin

18th November 2020

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është e njohur për veçantinë e stilit të saj.

Bukuroshja brune përmes rrjeteve sociale mban të azhornuar fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Edhe fotosesionet për të nuk kanë të ndalur, sikurse edhe në një të fundit që u shfaq shik.

Profili i saj në Instagram është perfshire nga komentet pozitive, pasi e veshur me fustan nusërie, Beatrix theksoi linjat e mrekullueshme trupore.

Ndërkaq, Beatrix së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar në nje projekt te ri muzikor, te cilin e la surprize.