Showbizz


Bes Kallaku dhe Vani vijnë me “Nomi”

Postuar nga admin

25th June 2021

Aktori i humorit duket se e ka marrë seriozisht muzikën. Bes Kallaku ka publikuar këngën më të re me titull “Nomi” në bashkëpunim me artistin Vani.

Muzika e këngës është përgatitur nga Edlir Begolli, ndersa teksti është bërë nga vetë Besi në bashkëpunim me këtë të fundit. Sa i përket, videoklipit është punuar nga “MaxProduction”. Por, sesa “Nomi” pritet të bëjë namin në të gjithë diskotekat e Shqipërisë gjatë verës, kjo mbetet per t’u pare.

Temperaturat pritet të rriten së bashku me ritmet e muzikës.