Showbizz


“Bisha ime e re”, Ermal Fejzullahu i bën vetes dhuratën luksoze

Postuar nga admin

23rd March 2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu i ka bërë vetes dhuratë një makinë të re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, përmes një postimi në Instagram.

Edhe pse kohë pandemie dhe ka një vit që janë ndërprerë koncertet të gjithë artistëve, me sa duket për Ermalin nuk ka ndikuar shumë kjo.

“Thuaj përshëndetje bishës time të re”, ka shkruar ai pranë makinës luksoze.