Showbizz


Blerim Destani, tjeter ore te shtrenjte ne dore

Postuar nga admin

1st March 2018

Blerim Destani është parë vazhdimisht duke mbajtur ora të shtrenjta të markave me te njohura boterore.

Duke qenë ndër yjet më të pasura shqiptare, natyrisht qe pëlqen luksin dhe aksesorët e shtrenjtë.

Aktori shqiptar me famë botërore, së fundmi ka pozuar sërish me një orë të shtrenjtë, ndërkohë që faqja What They Wearin në Instagram, është kujdesur që ta gjejë vlerën e orës së tij.

Sipas kësaj faqeje, vlera e orës së aktorit të popullarizuar nga Tetova është 65.000 euro.

Është fjala për orën e brendit Patek Philippe nga koleksioni Rose Gold Nautilus 5980/1R-001.