Showbizz


Dafina Zeqiri shfaqet “topless” në klipin e ri “Ti e din”

Postuar nga admin

28th December 2017

 

Dafina Zeqiri ditë më parë është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja ka sjell një këngë të re për publikun shqiptar pas një kohe të gjatë qëndrimi në Amerikë.

Këngëtarja në disa pjesë të videos shihet “topless” teksa zbulon edhe vizatimet pas qafës dhe në një pjesë të shpinës.

Melodia dhe teksti janë punuar nga vet ajo, ndërsa Beat-i nga Lurro.

Theksojmë se Dafi me tu rikthyer në Kosovë është angazhuar në shumë koncerte, të cilat do t’i mbaj në klubet e ndryshme.

Ndryshe, muaj më parë bukuroshja publikoui këngën “Told Ya”, i cili u shikua mbi 2.2 milionë herë në YouTube.