Showbizz


Detaje të reja nga Elvana mbi duetin me artistët ndërkombëtarë

Postuar nga admin

21st July 2021

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare ka publikuar se disa sekuenca nga klipi i këngës me titull “Papa”do të publikohet ditën e premte.

Elvana ka qenë mjaft aktive me projekte këtë verë dhe ko të jetë kënga e tretë që do të sjellë. Pas suksesit të këngës “Loti”, Elvana publikoi dhe bashkëpunimin me Ylli Limanin. Ata sollën dy këngë në një me titull “E di x Marre”.