Showbizz


Dhurata Dora e Gims i kalojnë shifrat prej 27 milionë shikime

Postuar nga admin

23rd June 2021

Bashkëpunimi i reperit francez Gims me artisten kosovare Dhurata Dora “Only You” duket se do të bëhet hiti i kësaj vere.

“Only You” ka 3 javë që është publikuar dhe ka arritur të grumbulloj afro 25 milionë shikimeve. Edhe në Youtube, ky projekt ka marr mbi 400 mijë pëlqime.

Dhurata Dora vitet e fundit ka sjellë hite të shumta verore.