Lajme


Dua Lipa dhe Puma nënshkruajnë marrëveshjen, këngëtarja kërkon emërtim shqiptar

Postuar nga admin

8th December 2021

Logo e Pumës, do të bashkëshoqërohet më një flutur, që është zgjedhja e këngëtares shqiptare.

Këtë logo të re, Dua, e ka ndarë në rrjete sociale. Emri gjithashtu do të jetë shqiptar, “Flutur” ashtu si dhe logoja që përfaqëson.

Emërtimi është zgjedhur nga vetë Dua e kështu feston fillimin e marrëveshjes me kompaninë e njohur të veshjes.

 

 

 

  • foto galeri