Lajme


Dua Lipa ndahet nga Anwar Hadid?

Postuar nga admin

6th December 2021

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj amerikan, Anwar Hadid, thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare.

Prej gjashtë javësh, ata nuk janë parë bashkë në publik. Burimet pranë çiftit pohojnë se dyshja po e rimendojnë të ardhmen e tyre së bashku dhe kështu e kanë vendosur për momentin të jenë në pauzë.

Një burim i tha The Sun të dielën: “Çifti hodhi idenë për të frenuar romancën e tyre muajin e kaluar, pasi të udhëtosh kaq shumë dhe të jesh larg partnerit është e vështirë. Marrëdhënia e tyre po kalon një krizë”.