Showbizz


E mbani mend vajzën për të cilen u ” tranu” Getoari? Nuk do ta besoni si duket sot…

Postuar nga admin

11th April 2018

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën hit të vitit 2005 “Ai është i trent” i cili erdhi në bashkëpunim mes Tingullit Trent dhe këngëtares Fatime Kosumi.

Por pas këtij bashkëpunimi këngëtaren nuk e pamë më në publik, megjithatë kjo nuk do të thotë se Fatimja ka braktisur përfundimisht muzikën.

Kënga e fundit nga Fatime është “Palinë” e publikuar me emrin e saj artistik Andrra.

“Xing.al” bën të ditur se Fatime jeton në Gjermani prej disa vitesh. Në fotot e fundit të saj shihet se ka ndryshuar shumë që nga koha kur bashkëpunonte me Tingullin Trent.