Showbizz


Elhaida Dani ndryshon look, tani bjonde.

Postuar nga admin

10th January 2018

Ndodh rrallë që Elhaida Danit të eksperiemtojë me look-un dhe po aq rrallë edhe të guxojë me veshjet skenike ose edhe me ato nw jetwn e përditshme. Megjithatë, kohët e fundit, është shfaqur edhe me fashioniste. Elegante, casual, e kuruar me natyralitet, Elhaida di ta ruajë origjinalitetin edhe kur i largohet atij pak më shumë. Por ndryshe nga çdo herë tjetër, këtë herë ajo ka guxuar vërtet më shumë. Nëse jemi mësuar ta shohim dhe të besojmë se do të jetë një brune e përjetshme, në fakt gabohemi, sepse këngëtara na tregoi të kundërtën.