Lajme


Elvana Gjata rikthehet më e fortë se kurrë, surprizohen fansat

Postuar nga admin

18th February 2019

Këngëtarja Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë të këndshme për të gjithë fansat e saj gjatë një interviste të dhënë për mediat kosovare.

Teksa u prononcua për “Klan Kosovën”, këngëtarja la të kuptohet se koha e pritjes po merr fund, pasi shumë shpejt do të kthehet me një projekt të ri.

Projekti i saj i fundit ishte “Mike”, të cilin e realizoi me këngëtarin Ledri Vula dhe John Shahun, këngë kjo e cila rezultoi shumë e suksesshme në tregun muzikor.