Showbizz


Elvana Gjata vjen me “A m’don”.

Postuar nga admin

9th August 2019

Pas bashkëpunimit me Capital T dhe me këngëtarin e suksesshëm Ardian Bujupi, Elvana ka sjellë së fundmi këngën e saj më të re të shumë pritur e cila titullohet “A m’don”.

Sapo është publikuar ka arritur një shikueshmëri shumë të lartë 13 mijë klikime, e cila është pëlqyer tepër shumë nga të gjithë.

Ka marrë shumë komente positive për këngën e saj të re, por vetëm një koment tërhoqi vëmendjen e të gjithëve:

“Kur tkesh kohe leju icik kohe kolegeve se gjynah i ke lene shm mbrapa”- ka shkruar një fanse këngëtares.