Showbizz


Eni Koçi ndalohet nga policia…Çfare te kete ndodhur me kengetaren?

Postuar nga admin

14th May 2018

Eni Koçin e shohim gjithnjë atraktive në fotografi dhe duke shijuar sukseset.

Megjithatë, edhe ajo ka momentet e veta stresuese ku nuk kalon shumë mirë.

Këngëtarja është ndalur nga policia shqiptare, ku prej tyre nuk është privilegjuar pse është këngëtare.

Bukuroshja nuk refuzoi të bëj testin, por shtroi çudinë e saj, ndersa mohoi te konsumoje alkool.

“Ca t`i bëj unë, t`i fryej kësaj?”, pyet ajo fillimisht.

“Nuk të del se unë s`pi kurrë alkool, vetëm nga unë s`të del”, i thotë Eni, policit.