Showbizz


Eni Koçi në kohë të lirë merret me kikboks

Postuar nga admin

24th April 2018

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka një mënyrë të veçantë për t’u kujdesur për linjat e saj trupore.

Bukuroshja e njohur për shumë hite të saj, ka kohë që po konsiderohet si një prej femrave më seksi.

Bjondja kësaj radhe në rrjetet sociale ka shpalosur një ditë të punës së saj për linjat atraktive.

Dhe, duket se Eni punon shumë për të pasur linja atraktive trupore, pasi shihet në periudha të gjata duke ushtruar kikboks.

Eni duket mjaft në formë në imazhet e publikuara na rrjetet sociale.

Këngëtarja ka kohë që po punon në projekte të reja të saj.

Ajo prej kohësh është duke u spekuluar se është në lidhje me Genc Prelvukajn, por dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë.