Showbizz


Era e veshur në Prada, rrobat e saj kushtojnë mijëra dollarë!

Postuar nga admin

14th June 2018

Gjithmonë ka patur një stil unik dhe ka prezantuar veshjet më interesante të punuara nga markat e njohura botërore.

Këngëtarja e cila ka kohë që vepron nën kontratën me Sony Ultra Music, ka korrur suksese të mëdha në botë, e ai i fundit është bashkëpunimi me Will Smith e Nicky Jam, për himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit.

E është më se e kuptueshme që një vajzë trendi si Era të përdorë disa nga markat më në zë për veshjet. Së fundmi faqja e Instagramit What they Wearing, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Xhaketa e çanta të markës Prada, kanë kushtuar plot 2984 euro.