Showbizz


Ermal Fejzullahu ka kaluar brenda një jave, 32 orë në avion

Postuar nga admin

25th October 2021

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtareve më të kërkuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore. Pas përfundimit të sezonit veror, ai ka vazhduar angazhimet e tij në vendet e ndryshme në Europë dhe Amerikë.

Përmes një postimi në InstaStory, Ermali ka treguar se pas një jave të ngjeshur me koncerte, ai ka kaluar 32 orë fluturime me aeroplan brenda vetëm një jave.

“Për një javë 32 orë fluturime”, ka shkruar këngëtari, krahas fotos ku shihet me maskë teksa pret fluturimin e radhës.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e Ermalit “Sa t’kom dasht” ishte në bashkëpunim me reperin, Gjiko dhe deri më tani ka arritur mbi 16 milionë klikime në YouTube.