Showbizz


Ermali në pushime në Sofje me bashkëshorten

Postuar nga admin

9th January 2018

Ermal Fejzullahu duket se po shijon kohën larg prej koncerteve dhe angazhimeve të tjera të tij.

Këngëtari shqiptar ka publikuar një sërë projektesh së fundmi.Ai po ashtu ka pasur koncerte të shumta të cilat u mbajtën në kuadër të festave të fundvitit.

Ylli i muzikës pop folk me anë të një postimi në Instagram është shfaqur i afërt me bashkëshorten e tij Arianën në pushimet e tyre në Sofje.

Ermali gjithnjë shihet afër bashkëshortes, por kësaj radhe ata duket se fëmijët i kanë lënë në kujdes të nënës së Ermalit.

Këngëtari pritet të publikojë projekte tjera në muajt në vijim.

Projektet e reja të Ermalit pritet të punohen në shtëpinë e hiteve, Redbox.