Showbizz


“Faj”, kënga e re nga Samanta Karavello & Ermal Fejzullahu.

Postuar nga admin

1st March 2018

Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu ditën e nesërme do të sjellin për fansat klipin e këngës së tyre më të re “Faj”.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve së bashku, ndërkohë që nga klipi ata nuk kanë zbuluar endë asnjë detaj.

Ka qenë këngëtarja shqiptare, Samanta Karavello, e cila në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një foto krah së cilës shkruan: “Faj. Nesër në Youtube”.