Showbizz


Fifi sqaron të vërtetën e përlotjes në video

Postuar nga admin

13th July 2021

Fifi ka sqaruar se si qëndron e vërteta e videos që publikoi pak ditë më parë ku shfaqej duke qarë teksa dëgjonte këngën “Jetike” të Semi Jaupaj. Shumë fansa e lidhën gjendjen emocionale të këngëtares me humbjen e personit të zemrës.

Gjatë një interviste virtuale me ndjekësit, Fifi i është përgjigjur pyetjes së njërit prej tyre nëse është prekur në të vërtetë prej këngës apo për shkak të dhimbjes që ndjen nga dashuria.

 

 

Kom kajt për dashni jo për dhimbje. Kom kajt për erën e trupit të atij që m’kishte ngel në rroba…P.s për ju mediat e rrespektume..unë s’kam humb asnji njeri…përkundrazi unë jam super e lumtur. Jeni t’u shpif masivisht. Edhe po i jepni vëmendje kot një situate që është ZERO E VËRTETË dhe s’ka lidhje me mu as me jetën tem .. Ju dua Përjetësisht”, shkruan Fifi.