Showbizz


Flori Mumajesi përplaset ‘kokë më kokë’ me Elvana Gjatën

Postuar nga admin

12th February 2018

Prej kohësh kishte njoftuar se do te vinte në një baskëpunim të befasishëm dhe me sa duket momenti i shumë pritur ka mbërritur.

Këngëtari Flori Mumajesi ka publikuar këngën e tij më të re dhe bashkëpunimin  e parë me Dhurata Dorën.

Kënga ‘Trëndafil’, risjell Florin me motive latine, pasi e para ishte ‘Karma’. Edhe kjo këngë krah ritmit i kushtohet dashurisë.

Publikimi i kësaj këngë të re përkon me momentin kur ish bashkëpunëtorja e tij Elvana Gjata u rikthye me fuqishem se asnjëherë më parë.

Sukseset e tyre tashmë jane perplasur ‘kokë më kokë’.

Ne tekstet e te dyve “me fal” eshte kryefjale!