Showbizz


Geti & Flori së shpejti me një këngë të re bashkë ??

Postuar nga admin

23rd March 2018

Ditët e fundit ka qarkulluar lajmi se Flori Mumajesi dhe Getoar Selimi po përgatisin një bashkëpunim muzikor. Të gjitha supozimet u ngritën pas publikimit të fotove nga të dy këngëtarët. Secili prej tyre postoi në ‘InstaStory’ foto teksa punonin në studio së bashku. Nuk kanë thënë asgjë më tepër momentalisht, por publiku nuk ka pasur nevojë për konfirmim pasi vetëm ideja e bashkëpunimit mes tyre i ka emocionuar pa fund. Mezi po e presim këtë projekt që do të kthehet patjetër në një sukses.