Showbizz


Gëzim Myshketa: Pse refuzova koncertin në Vatikan me Dua Lipan!

Postuar nga admin

11th January 2019

Gëzim Myshketa shprehet se fundmi  se shpesh herë i është dashur të refuzojë koncerte ku kanë marrë pjesë këngëtarë me famë botërore.

“Më është dashur të refuzoj koncertin që u mbajt pak kohë më parë në selinë e Vatikanit në Romë. Më thanë, eja pasi këndon Dua Lipa.

Me gjithë respektin dhe admirimin që kam për këtë këngëtare dhe shumë këngëtare të tjera të showbizit, por nuk mendoj që Dua Lipa më ngre në karrierë”- u shpreh baritoni i njohur.