Showbizz


“Gëzuar Shën Valentinin mes yjeve”, Thierry e kujton Hueyda El Saied me fjalët më të ndjera

Postuar nga admin

14th February 2022

Me një video duke vallëzuar me më të dashurën e tij, Thierry ka uruar ditën e të dashuruarve në Instagramin e Hueydës.

“Më mungon shumë dashuria ime. Dhe edhe pse çdo ditë pa ty më thyhet zemra, unë ende kujtoj të gjitha momentet fantastike që kaluam bashkë. Gëzuar ditën e Shën Valentinit deri tek yjet. Të dua Hueyda”, ka shkruar ai krah postimit të orëve të para të mëngjesit.

Një dashuri e cila shkon edhe përtej yjeve, siç e ka përkufizuar Thierry.