Showbizz


Gili feston ditëlindjen, urimi emocionues i bashkëshortit

Postuar nga admin

21st May 2019

Këngëtarja e famshme shqiptare Gili feston sot 53-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar urimi i bashkëshortit Ilir Berani.

Në një postim në Facebook, ai shkroi: “Urime ditëlindjen zemër! I gezofshe te gjitha te mirat e kësaj bote! Jeto e lumtur me neve! Te dojne shume Lili, Roki dhe Doni!”

Gili është edhe nënë e dy fëmijëve, djemve, Roberit dhe Redonit.