Uncategorized


Gjiko i pakujdesshëm në plazh, ‘digjet’ nga dielli në Maldive

Postuar nga admin

11th January 2018

Reperi i njohur Gjiko dhe e dashura e tij, Elita Rudi, i kanë dhënë së fundmi vetes disa dite pushim.

Ata po kalojnë së bashku dite te bukura në ishujt e largët të Maldives.Dyshja e njohur kanë ndarë me fansat e tyre në rrjetet sociale, imazhe të ndryshme nga çastet e ëmbla dhe relaksuese që po kalojnë së bashku atje.Përderisa Elita shfaqet provokuese me bikini dhe vë në pah linjat, i dashuri i saj, Gjiko, ka bërë një postim tjetër shumë interesant.Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet në një anije lundruese, teksa lyhet , kjo pas djegieve të marra nga dielli.Siç duket, reperi nga Peja nuk ka qenë edhe aq i kujdesshëm ndaj ekspozimit në diell, dhe si pasojë ka përfunduar në këtë gjendje.