Showbizz


“Guess” fiksohet pas vajzave shqiptare

Postuar nga admin

1st September 2021

Vajzat shqiptare po pushtojnë pasarelat botërore. Guess duket se është fiksuar me bukuroshet shqiptare, të cilat janë bërë një imazh i firmës prestigjioze. Angela Martini ishte modelja e parë që shkeli në pasarelën e kësaj marke të njohur për t’jua lënë vendin më pas disa figurave të tjera shqiptare.

Kejvina Kthella u shfaq në një shërbim fotografik me linjën e të brendshmeve Guess ndjekur më pas nga Oriola Marashi, e cila u bë pjesë e saj në vitin 2019. Këtë rrugë suksesi e kanë ndjekur dhe bukuroshet e tjera Megi Lushaj, Bernarda Islamaj, Franceska Rustemi, Amela Bazja dhe Cindy Marina.

Një yll: Kejvina Kthella pozon për markën e famshme botërore

Françeska Rustem e preferuara e “Guess”, ja fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit – Gazeta Intervista

May be an image of 1 person