Showbizz


“Je Fati Im “, Manjola Nallbani publikon këngën e re.

Postuar nga admin

28th May 2018

Manjola Nallbani ka lançuar këngën e saj, titulluar “Je fati im”,një këngë ritmike e cila do të shoqërojë temperaturat e larta që na presin në vijim. Teksti mban firmën e saj, me disa vargje dedikuar dashurisë, sjellë në bashkëpunim me kompozitorin Enis Mullaj. Si gjithmonë, edhe në këtë klip, Manjola duket në superformë, e veshur me një Jumpsuit të kuq, që e bëjnë atë të duket shumë elegante dhe seksi njëkohësisht.