Këngëtari turk Havana dhe Kanita, kanë prezantuar ditën e sotme  projektin e ri muzikor.

“Serenata Mexicana” mban titullibn projekti i dyshes, të cilin e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja shqiptare vjen me një paraqitje atraktive skenike ndërsa ka marrë vëmendje me dukjen e veçantë.

Foto: YouTube

Teksti është shkruar nga Alexandra Tirtirau dhe Raul Eregep, ndërkohë që për muzikën u përkujdes Seniuc Sorin Adrian dhe Chirinciuc Ion.

Tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube në kanalin e ‘Cat Music’.

Foto: YouTube

Kanita Suma ka bërë rikthimin në skenë pas disa muajsh dhe besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Ajo këtë verë ka qenë më pasive në muzikë duke u fokusuar më shumë në jetën personale. /Telegrafi/