Showbizz


Këngëtarja shqiptare konfirmon shtatzëninë me klipin e ri

Postuar nga admin

21st September 2021

Pak ditë më parë u raportua se Gresa Behluli ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja e njohur nga Kosova përflitej prej kohësh se ajo dhe bashkëshorti i saj, Lulzim Ibrahimi do të bëheshin prindër për herë të parë.

Burimet zbuluan se këngëtarja është në muajin e gjashtë por gjinia e foshnjës nuk është bërë e ditur. Megjithatë, këngëtarja preferoi të mos reagonte por zgjodhi ta pranojë lajmin e ëmbël në mënyrën më të bukur.

Në klipin e ri, ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Kënga mban titullin “Numero Uno”, e cila sapo është lancuar në Youtube.