Lajme


Kjo është sozia shqipëtare e Dua Lipës. Nuk do t’i dalloni dot

Postuar nga admin

17th November 2021

Jo nuk është Dua Lipa. Vajza në fotot e mëposhtme quhet Hilda Kërtalli dhe është një blogere nga Tirana. Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me yllin e muzikës pop.

Edhe pse shumë njerëz, i vënë në pah tiparet e ngjashme me Dua-n, Hilda mendon se nuk ka ngjashmëri me të. Së fundmi, ajo ka rikrijuar disa nga look-et e këngëtares me famë botërore dhe duken si dy pika uji.