Showbizz


”Koha për familjen”, reperi Agon Amiga poston foton e parë me bashkëshorten pas ribashkimit

Postuar nga admin

16th November 2020

Reperi i njohur shqiptar, Agon Amiga, viteve të fundit ka qenë mjaft i përfolur për karrierën e tij e po ashtu edhe për jetën private.

Ai vite më parë u martua me bukuroshen Egzona Syla, ndërsa u ndanë pak më vonë për shkak të një tradhtie nga ana e reperit.

Sidoqoftë, të njëjtit thuhet se u ribashkuan në vitin 2017 dhe tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Noel.

Çifti kanë ndërtuar një jetë të lumtur dhe për një periudhë të gjatë jetojnë dhe veprojnë në Gjermani.

Ka qenë së fundmi reperi Agon Amiga, ai i cili ka ndarë një fotografi me bashkëshorten dhe djalin e tyre, madje ky është imazhi i parë që pas ribashkimit.

“Koha për familje”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Kujtojmë që Agoni dhe Egzona u martuan para shtatë viteve, në 2013.