Uncategorized


Koncerti për Pavarësinë e Kosovës, Elvana Gjata: Jam ndjerë si në shtëpi

Postuar nga admin

19th February 2019

Elvana Gjata performoi në sheshin e Prishtinës për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja ka reaguar në një postim në Instagram për emocionet që kaloi në koncert. Nuk munguan edhe falenderimet e saj për bashkëshorten e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj.

“Oj Kosove e dashur qe me dhuron veç dashni… Fjalet nuk me mjaftojne per te shprehur mirenjohjen qe kam per ju, por mbreme ne koncertin per nder te pavarsise,jam ndjere si kurre ndonjehere, si ne shtepine time..E lumtur per te gjithe ju qe ishit mbreme te pranishem ne koncert. Mirenjohje per ate qe beri te mundur kete event, faleminderit Anita Haradinaj per punen e jashtezakoshme dhe mbeshtetjen tende ne realizimin e ketij eventi”, shkruajti Elvana.