Uncategorized


Konkurenjta për “Miss New York”, e dashura e vëllait të Bebe Rexhës

Postuar nga admin

16th August 2021

Një vajzë shqiptare po konkurron në “Miss New York USA” këtë vit dhe ajo është Dorina Papraniku. Dorina ka marrë dhe mbështetjen e Bebe Rexhës, e cila ka postuar foton e saj duke e shoqëruar me flamurin shqiptar.

Sipas mediave, Bebe dhe Dorina njihen me njëra-tjetrën pasi Dorina është e dashura e vëllait të Bebes.

foto galeri

Vajzat janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës, kanë realizuar video bashkë në Tik tok e madje i kaluan pushimet bashkë.

Më poshtë ju sjellim disa foto të Dorinës, e cila është vërtet një yll dhe i urojmë fitore.