Showbizz


Ledina Çelo shfaqet atraktive nga Dubai

Postuar nga admin

10th January 2018

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është duke shijuar së fundmi disa ditë pushimi.

Ajo ka shkuar së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj në Dubai.

Ledina Çelo shfaqet atraktive nga Dubai (Foto)

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi nga pushimet ekzotike që po shijon në klimën e ngrohtë të Dubait.

Ledina shquhet për linjat atraktive dhe trupin joshës, të cilin nuk heziton ta ekspozojë.